Bermuda Şeytan Üçgeninin Sırrı ve Gizemi Nedir

Uzun yıllar boyunca bilim insanlarını dahi şaşırtan bermuda şeytan üçgeni insanları etkiliyor. Muazzam şaşırtıcı olayların gerçekleşmesi hep buralarda araştırmaları merak ettirmiştir. Bermuda şeytan üçgeni Atlantik Okyanusunda bulunan bir üçgen şeklinde noktadır. Burada harita üzerinde gizem dolu bir alan olarak gösteriyor. Yaşanan esrarengiz olaylardan dolayı bütün dünyanın gözü buraya çekilmiştir.

Bugüne kadar kaybolan uçak, gemi, yat gibi araçlar kaybolmuştur. Lanetli olarak adlandırılıyor; Atlantik okyanusunda bulunan 500.000 mil karelik alanı bermuda üçgeni kaplamaktadır. Bugün Miami ve Puerto Rico sınırları içinde yer alıyor.

Sırrı Nedir?
Araştırmalar sonucunda bermuda üçgeninin altında devasal mıknatıs maden kaynakları bulunmasıdır. Yüksek çekim gücü olduğundan dolayı uçakların uçması sonucunda çekim kuvvet yaratır. Motorların durmasına ve çekimin etkisiyle düşmesine sebeptir. Gemilerin buradan geçerken yüksek çekim gücünden dolayı denizin derinliklerine çekiliyor.

Robot araştırmaları sonucunda suyun tabanında beyaz bir örtü olduğu görülmektedir. Uçak ve gemilerin enkazları bermuda üçgeninin derinliklerinde halen bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir