Candy Crush Kaç Bölüm

Candy Crush Kaçta Bitiyor, Candy Crush Saga Kaç Bölüm

Facebook sevilen oyunlarından olup çılgınlık gibi kısa sürede milyonlarca kişiye yayılmış durumda. Yüzlerce milyon kişi Candy Crush adındaki oyunu çılgınlıkla oynamaya devam ediyor. Kısa süre içersinde bölümleri geçerek kendiniz amansız bir rekabete giriyorsunuz. Evde, iş yerinde, okulda, çalışırken ve toplantıda her anınızda bilgisayardan ve telefondan oynayabilirsiniz. Facebook hesabınızın olması yeterli olup popüler oyuna bağlılık sağlamış olacaksınız.

Candy Crush size eğlence getirecektir. Severek oynadığınız oyun haylice uzun olduğundan dolayı bugün 455. bölümle finale ulaşabiliyorsunuz. Yeni gelecek güncellemeler ile rekabetsiz şekilde çok daha büyük sayılara ulaşabilir. Bugünlerde yapılacak yeni güncellemeler ile 500 600 küsuratlı rakamlara ulaşılabilir.

Beğenilen oyunun içeriğine baktığımız zamna elinizdeki hamle sayısına göre sizden istenilenleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Getirilecek olan bölümler sayesinde kullanıcılar için macera devam edecek. Taşları yerine getirerek bonus topları oluşturabilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*