Turkcell T50 Format Atma

Turkcell T50 Format Nasıl Atılır, Turkcell T50 Telefonu Formatlama

Turkcell T50 ile birlikte yeniliklerle tanışmanızın vakti geldi. Uygun fiyat dahilinde aynı zamanda Türk ürünü olduğundan dolayı paranız cebinizde kalacaktır. Samsung ve iPhone gibi telefonlar arasında görülüyor. Yüksek görüntü kalitesi ile ekranlara gelecektir. Sizlere modern bir tasarım sunduğunu görüyoruz.

Format atmadan önce yapacaklarınız telefonunuzu %25 şarj ediniz gerekli olacak kapanması durumunda bilgileriniz gidebilir. Bilgisayarınızdaki dosyaları saklamanızı ve yedeklemenizi öneririz telefondaki bütün bilgileriniz yok silinecektir.

Format İşlemi
Telefonun menüsüne giriş yapınız ayarlardan Yedekle ve ardından Sıfırla seçeneğini kullanarak formatı yapabilirsiniz. Telefonunuzu kapatın ses açma ve güç tuşuna birlikte basılı tutun. Ekrana Turkcell logosu gelecek o vakit güç tuşundan elinizi çekip ses tuşuna basmaya devam ediniz. Telefon recovery moduna geçtiğini gördüğünüz takdirde ses tuşundan elinizi çekebilirsiniz.

“Wipe data factory reset” üstüne gelip güç tuşuna basınız. Karşınıza çıkacak olan “yes delete all user data” kısmını gördükten sonra tekrar güç tuşuna basınız. Kendi kendine formatlama işlemini yapacaktır “Reboot system now” seçeneğinin üstünde güç tuşuna basarak tekrar açılacaktır. Format işleminiz tamamlamıştır iyi günlerde kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir