Hakkımızda

28 Temmuz 2014 tarihi ile birlikte faaliyete geçip sadece doğru bilgileri en güzel şekilde ulaşmak isteyen kişilere sunulması için hazırlanmıştır. Herkese açık ortam olup istediğiniz bilgileri rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Sizlerin günlük olarak merak ettiği her şey için arama butonu sayesinde hangi konu ile neyi aramak istiyorsanız size onu gösterecektir.

Soruların cevaplarını yanıtlayacağız bulduğunuz en güzel bilgiler arasında olup size her konuda yardımcı olmayı düşünüyoruz. Bilgi arşivimizi kısa zamanda genişleterek ansiklopedik bilgiler sunmak istemekteyiz.

Kurucusu olarak aramıza herkes katılabilir yazar olup bilgilerinizi sunabileceksiniz. Bilgileriniz dahilinde her şeyi verebilir insanlara yardımcı olabilirsiniz. Kafanız doluysa onunla ilgili bildiklerinizi paylaşın Türklere özgü vikipedia gibi arşiv oluşturmak istediğimizi belirtmek isterim hepimiz faydalanalım.

Yalnız bilmenizi isteriz ki doğru bilgiler sadece paylaşılsın bizleri hayal kırıklığına uğratmayın. Herkes bildiğini paylaşsa devasal bir arşiv sizlerin hizmetinde olup her aradığına cevap olup daha bilgili bir toplum halini alabiliriz. Sizde bize katılmak istiyorsanız başlık altından size ulaşabileceğimiz mail adresinizi verin geri dönüş sağlayabiliriz.