5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

Okulların açılması ile birlikte minik öğrencilerimiz okullarına başladılar. Okul hayatları boyunca uğraşarak çeşitli sınavlara katılarak 1. dönem karnelerini almak için sabırsızlandılar. Sonra karnelerinde aldığı notları hesaplayarak daha sonra takdir ve teşekkür alma hevesine kapılıyorlar. Çocuklar için takdir teşekkür oldukça önemli olup evdekilere başarılarını göstermek istiyorlar. Başarılar sayesine özgüvenlerini kazanmaktadır. Yıl boyunca uğraşarak emek verdiğiniz ve notlarınızın karşılığında takdir veya teşekkür alabilecek misiniz onun hesaplamasını odevustam.com ile yapabileceksiniz. Takdir teşekkür hesaplaması ile işlemlerinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilmiş olacaksınız.

Sınav sonuçlarına göre 1. ve 2. dönem hesaplamalarını takdir teşekkür hesaplaması ile yapabilirsiniz. Hesaplamanızda kullanacağınız yöntemlerden birisi takdir teşekküre puanınız yetip yetmediği olacaktır.

İnternet üzerinden 5. sınıf öğrencilerinin hesaplama yapabileceği sorgulama robotlarından birisi olmaktadır. Online olarak %100 doğru sonuç verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir