Ekin Koç’un Sevgilisi Kim

Ekin Koç, Ekin Koç Kız Arkadaşının Adı

Kızların sevgilisi olduğu her halükarda bilinen Ekin Koç herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Genç oyuncu olduğu gibi dizilerin aranan ismi oldu. İlk profesyonel dizi oyunculuğunu Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile başladı. Kısa süre içersinde halk gördü ve genç kızların rüyalarındaki beyaz atlı prens olarak kabul edildi. Hayran kitlesi çok çabuk genişledi twitter, facebook gibi yerlerde ondan hakkında konuşuldu. Gençlerin severek izlediği SBSV dizinin bitmesinin sebebi ise düşün reytingler olmuştur kimileri senaristlerin artık başarılı hikaye düşündü.

Ekin Koç, 1986 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen Türk oyuncudur. Dizi seçimlerine giderek deneme çekimlerinde ihtimal vermediği anda ona gelen teklifle hayatı değişti. Yeni dizilerde rol alarak başarıya ulaşması bekleniliyor.

Hayranlarının facebook üzerinden yaptığı konuşmada Ekin Koç ve Dila Danışman’ın birlikte olduklarına yönelikti. Herkes onları bir arada sandıkları zaman biz sevgili değiliz dediler ve birlikte cafede çektirdikleri fotoğrafın internete düşmesi ile şaşırtmıştır. Gerçekten ilişkileri konusunda hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğradıklarını belirtmişlerdir.

Doğum Yeri:Antalya
Doğum Tarih:1992
Yaşı:21
Boyu:1.70
Kilosu:68 kg üzeri
Göz Rengi:Kaverengi
Saç Rengi:Siyah
Burcu:Bilinmiyor
Eğitim:Konservatuar
Mesleği:Oyuncu,manken,fotomodel,sunucu
Hobileri:Spor yapmak,seyhatat etmek,gezmek,eğlenmek,müzik dinlemek,internet sörf yapmak.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*