Elektrik Kesildiğinde Neresi Aranır?

Elektriğiniz çeşitli sebeplerden dolayı kesilebilir. Elektrik kesintisi durumunda arıza kaydını nereye nasıl yapacaksınız bu konuda sizi bilgilendireceğiz. Elektriğinizin tez zamanda gelmesini istiyorsanız alo elektrik arıza hattını aramanız gerekiyor. Aşağıda verdiğimiz numarayı aradığınız zaman size bölgenizde bakım çalışması olup olmadığı konusunda bilgi vereceklerdi. Otomatik olarak dinlediğiniz uyarıdan sonra arıza kaydı bırakabilir, müşteri temcilsinide bağlanarak sesli olarak arıza kaydınızı bırakabilirsiniz. Arıza kaydınızın oluşturulması yetkili kişilerin arıza tespiti yaparak en kısa sürede bölgenize gelip sorunun giderilmesi için çabada bulunur.

Elektrik arıza: 186

Alo 186 hattını aradığınız zaman sizin bölgenizde bulunan elektrik arıza çıkacaktır. Burada istediğiniz şikayeti oluşturarak son durum hakkında bilgi alabilirsiniz. Elektrik konusunda hangi saat ve ne kadar sürede geleceği konusunda size yardımcı olacaklardır.

2 comments

  1. Rabia betul sakiroglu

    Selam.kandiliniz mubarek.sadece bizim binada yok elektrikler.konturumda yok,nereyi nasil arayayim bilmiyorum.dogalgazda calismiyor ev bayağı cok sogudu saat 12den beri yok elektrikler.calismalar varmis.oyle duydum asagiki komşudan.ama sadece bizim bina yanmiyor .bu nasil oluyor simdi anlayamadim gitti.

  2. Unutmayilimki en ozel babalar gunu kutlu olsun herkesin babasi mutlu yasar insallah AMİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir