Morpa Kampüs Fiyatı Ne Kadar

Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaöğretim öğrencilerine verilen eğitim olmuştur. Öğretmenler tarafından MEB müfredatına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Binlerce eğitsel konulara ağırlık verilerek insanlara hizmetler sunulmaktadır. Öğrencilerin eğitim alanında gelişmelerinin sağlanması olmuştur. Morpa Kampüs içeriğinde konu anlatımı, çalışmalar, testler, videolar, belgesel, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. eğitim konuları ile öğrencileri destekleyerek yol göstermektedir. Derslerinde başarısız olanlar ve zaman ayıramayanlar için evde özel ders ve testler sayesinde çok daha iyi anlamanıza yardımcı olmaktadır.

Morpa Kampüs kısa sürede yüz binlerce öğrenciye eğitimlerinde ders vererek yardımcı olmaktadır. Her konuda ihtiyaca göre ders konuları detaylı şekilde anlatılarak performanslarının gelişmesi sağlanabilir. Morpa Kampüs içeriğinde ilkokul ve ortaokul eğitiminde öğrencilere destek çıkmaktadır.

Üyelik alınması durumunda internet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifresini kullanarak giriş yapmanız mümkündür.

Morpa Kampüs yıllık fiyatı: 72,80 TL olmaktadır. Üyeliği satın aldığınızdan itibaren tam olarak 1 yıl boyunca hizmetten faydalanmanıza olanak sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.