Teknolojik Aletler Olmasa Neler Olurdu

Teknolojik aletler, yaşamımızı kolaylaştıran elektronik aletlerdir. Teknolojinin gelişimi son birkaç yüz yıl içersinde hızlı şekilde olmuştur. Günümüzde insanlar teknolojiye bağlı olarak yaşamlarını devam ettiriyorlar. Sağladığı kolaylıklardan dolayı hayatımızın her alanına dahil ettik. Teknolojik aletler televizyon, bilgisayar, akıllı telefonlar, internet, kamera gibi aletlerdir.

Gelişen teknoloji her geçen gün yeni ürünleri ortaya çıkartıyor. Günümüzde toplumların sıklıkla kullandığı aletlerdendir. Doğduğumuzdan itibaren teknoloji ile iç içe olduğumuzdan dolayı vazgeçmemizin mümkünatı yok.

Teknolojik Aletler Olmasaydı
İletişim ve haberleşme araçlarından olmamasından dolayı dünyanın bir ucundaki kişiyle haberleşemeyiz. Sanayi ve fabrika alanlarında üretim teknolojiden yararlanarak olduğundan üretim dururdu. İnsan gücü önem kazandığından dolayı ekonomik olarak insanlar evlerini geçindirebilirlerdi. İnternet dünyası olmayacağından dolayı en önemli bilgi kaynağı kütüphaneler olurdu. Eğitim dünya üzerindeki en değerli kaynak olduğu daha çok benimsenerek insanlar başarıya daha çabuk ulaşırlardı.

17 comments

 1. çok güzel olmuş saolun

 2. çok güzel çok sağ olun

 3. çok sağolun çok yardımcı oldunuz

 4. merhaba adım ayten karabük ben 5. sınıfa gidiyorum ve türkçe hocamızın verdiği ödeve çok yardımcı oldu bu siteyi yapan kişiden allah razı olsun çok sağolun var olun ödev ustam çok güzel bir site herkese öneririm teşekkürler ÖDEV USTAM

 5. Çok teşekkürler

 6. Tesekkurler cok guzel olmus

 7. İlayda karaömer

  Hayatımız zorlaşır

 8. Arkadaşım çok güzel olmuş hoca internetten baktığımı bile anlamadı

 9. Elinize sağlık

 10. hayatımızı kolaylaytırı

 11. yav dur hele dur vay odeve bakkk senn

 12. Dedi ki

  Ödev çok güzel olmuş.

 13. Hırçın İsmilli

  Sağ olun var olun

 14. Hırçın İsmilli

  Sağ olun var olun böyle siteler oldukça biz ögrenciler ölmeyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir