Yemek Uyku Oyun ve Ders Çalışma Saatlerine Uymanın Başarıyla İlişkisi Nedir

Başarıya giden yol düzenli ve planlı çalışmaktan geçer. Hayatımızı belli bir düzene sokarak başarıya ulaşmamız çok daha kolaylaşacaktır. Kendimiz hazırladığımız gibi kolay bir şekilde istediğimiz noktaya ulaşabiliriz. Zamanlamayı doğru şekilde yapmak hayatımızda yükselmemizde en büyük desteğimiz olacaktır. Başarısız olanlar için hayatlarını düzene sokmak rakiplerinden 1-0 önde olmalarını sağlayabilir.

Zamana uyarak hareket ettiğimizde her şey düzenli ve güzel olacaktır. Vücudumuz zamanında besin aldığından dolayı kendisini ona göre düzenleyecektir. Uyku saatinin düzenli olması insanların daha dinç uyanmasına olanak sağlar. Doğru zamanda ders çalışmak daha verimli eğitim hayatına işaret etmektedir.

Hayatımızda başarıyı yakalamak için her şeyin düzenli olması gerekir. Bizde bunu yemek, uyku ve düzenli ders çalışmaktan geçtiğini bilmeliyiz. Bunları bildiğimiz sürece sorunlar ortadan kalkar. Her kişinin hayatta başarıyı yaklaması planlı, düzenli ders çalışmaktan geçmektedir.

9 comments

 1. öğretmenim tamam yinede aleyküm selam berfin saraktan sevgilerle

 2. pardon sizin adınız neydi b le başlayanın adı

 3. cemre erzurum

  harika öğretmen en gzl cemrenin ki dedi çok mutlu oldum

 4. Açelya Maria

  Düzenli uyuyan,yemek yiyen ve düzenli bir şekilde derslerine çalışan kişiler işlerinde,daha başarıli olurlar cunku :duzenli yemek yemek ve uyumak insanin zinde olmasini,zihninin daha iyi çalişmasini sağlar ayrica düzenli ders çalisan,konulari tekrar eden kisiler konulari unutmadikleri icin derslerde daha basarili olurlar
  Baaşarilar☺📖

 5. Musa aynacıoğlu

  Cemre erzurum öğretmen de bana aynı şeyi söyledi

 6. benim ödevim için çok hemde çok yardımcı oluyor ben bu siteyi çok seviyorum

 7. düzenli uyuyan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.