Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama Doğru mudur

Bebeğim Erkek mi Kız mı Olacak, Çin Takvimi Gerçek mi

Çin takvimi denilince Asya ülkelerinden birisi aklımıza geliyor. Bebeklerin cinsiyeti hakkında detaylı bilgiler Çinliler tarafından araştırılmıştır. Bebeklerin cinsiyetini hamilelik takvimi doğrultusunda öğrenerek %90 oranla erkek ve kız çocuğu olup olmayacağını öğrenirsiniz. Çinlilerin astrolojiye olan ilgisi doğrultusunda bilginler tarafından hazırlanan Çin takvimi 700 yıldır kullanım sağlamıştır.

Hangi ay ve günde hamile kaldığınız doğrultusun cinsiyet tahmini yapılabiliyor. Önceden erkek veya kız olmasını isterseniz takvim doğrultusunda birlikte olarak ilişkiniz doğrultusunda çocuğunuzun cinsiyetini öğrenmiş olacaksınız. 700 yıldır Çin ve çevresindeki ülkeler tarafından kullanılmıştır. İmparatorluklara varis bulmak için erkek çocuk isteyen kraliyet mensupları genelde kullandı.

Cinsiyet doğrultusunda 12 aylık takvim hazırlanmıştır. Çocuğunuzun cinsiyetinin ne olmasını istiyorsanız o gün eşiniz ile birleşmeniz durumunda cinsiyetini ortaya çıkartabilirsiniz. İmparatorlukların kullanması doğruluğunu gösteriyor. Cinsiyet sorununa artık son özellikle ülkemizde bebek cinsiyeti önemli bir konuma sahip olmaya başladıktan sonra anne adayları çin takvimi ile gebe kalarak çocuklarına kavuşabiliyorlar. Bugüne kadar aksini iddia eden kimsenin olduğunu görmedik.

çin takvimi bebek cinsiyeti öğrenme
çin takvimi bebek cinsiyeti öğrenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir