Hotmail Kaydol

Hotmail Kayıt, Hotmail Kayıt Ol Sayfası

Hotmail hesabı ile birlikte kendimize Skype açmış olduğumuz gibi e-mail postamız olacaktır. Mutlaka herkesin sahip olması gereken e-mail adresinizi dilediğiniz gibi sahip olabilirsiniz. Hotmail kullanımı sayesinde facebook, twitter gibi çeşitli yerlere kayıt işlemlerinizi dahi yapmış olacaksınız. İsminden anladığınız gibi hesaplara sahip olabilirsiniz.

Sahip olabileceğiniz uzantılar

Outlook.com
Outlook.com.tr
Hotmail.com.tr

Kayıt işleminde bunlardan birisini seçebilirsiniz.

Odevustam @ Hotmail.com.tr şeklinde kaydedebilmeniz mümkündür.

Hotmail Kaydol buraya tıkladıktan sonra açıklacak sayfada bilgilerinizi doğru şekilde giriniz. Posta kodu olarak 34000 yazınız bazen bu konuda zorlanabilirsiniz mutlaka yazılması gerekenlerdir. Bilgilerinizi doğru şekilde yazmanız sayesinde en aşağıda kaydınızı tamamlamış olacaksınız.

Hotmail hesabınızın kaydı sağlandıktan sonra giriş yapmak için ise hotmail.com olarak giriş yapmalısınız. E-mail hesabınız anında aktifleşerek hesap kullanıcısı olacaksınız. Tek ip adresi üzerinden 3 kere kayıt yapılabilir fazla kullanımı kötüye kullanımından dolayı kayıt yapamazsınız. Bunun için modeminizi yeniden başlatarak ip adresinizin değişmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir