Lades Nedir Kazanma Yolları

Lades Nedir, Lades Nasıl Yapılır

Lades kişilerin birbirleri arasında girdikleri iddianın adı olur. Bir şey üzerine veya eğlencesine iddia girilir. Lades oyunun kuralı ise birisi birisine bir şey verdiği zaman alırken aklımda demesi olacaktır. Demediği takdirde kaybeder. Eğlenceli oyun olup günlerce haftalarca sürebilir. Kişiler ne kadar iyi profesyonel ise o kadar çekişmeli geçer. Yemekten kahvaltıya kadar her şeyde lades yapılabilir.

Lades Kazanma Taktikleri
Bayılmış numarası yapın su isteyin suyu masaya koymasını isteyip sonra boş bardağı uzatınız lades taktiklerinin en kralıdır.
Telefonla konuşma numarası yapıp sevdiği birisi seni istediğini söyleyin hemen atlayacaktır ve o an ladesi yapın.
Sınıf arkadaşınız ile birlikte lades yapıyorsanız ona sınav kağıdı gibi bilgiler olduğunu söyleyin kesinlikle yutacaklardır.
Onun gizlice telefonunu alın kurcalarken görüp geri isteyecektir verin ve ladesi yapın.
Konuşurken ona su verin o an dikkatini dağıtın önemli olan başka şeyle ilgilenip yoğunlaşmış olmasıdır. Ne yaptığını bilmeden alacaktır ve lades.
Terlikleri alın istediği zaman uzatın ona ters ters bakarak o an lades yapılabilir.


24 yorum

  1. bi arkadaşınızla Aranızda anlaşmalı mesaj yazın kağıtla tabiki ama bunu karşındaki bilmesin ve derste kağıdı arkadaşınız size versin ve desinki ohaaa neler neler yazıyor desin hemen okul yanındakine ver falan desin sizde onu okuyup yanınizdakine vermek istemiyorum deyin yanınızdaki kişi ototmatik olarak kağıdı almak ister ve sende biraz olmaz falan de sonra ısrar edecektir kağıdı ver ve LADESSSS BEYBİİİİİ

  2. parmaklarınızın arasına görünmeyecek bir kağıt yaparak koyun ladese girdiğiniz arkadaşınızla el sıkışın el sıkıştığınız da parmaklarınızı ayırın ve parmaklarınızın arasına görünmeyecek olan şey arkadaşınızın eline düştüğünde lades diyin ve lades olsun

  3. Okuldayken sıniflara giremeyeceğiniz için veya yanina giderek arkadaşınızın ismini söyleyerek ….bunu hoca verdi diyin yada bunu hoca verdi çantana koycakmışın deyin o da hocanın verdiği şeye odaklanıp alacaktır ama bunu söylerken ciddi olun ki anlamasın. ÖR/ Esma bunu öğretmen verdi hocanın masasına koyar mısın?
    ALLAH yardımcınız olsun.

  4. Arkadaşınıza küsmüs numarası yapın. Hiç konuşmayın. Sonra bir boş kağıdı katlayıp ona verin. ” içinde sana neden küstüğüm yazıyor” deyin. %97 alacaktır. Bana bir arkadaşım öyle yaptı. Şok oldum çok zekiceydi..

  5. Kırılacak bir şeyi arkadaşınıza atın o da kırılmasın diye tutacaktır sonra hemen lades diyin.bu kırılacak eşya arkadaşınızın eşyası olursa daha etkili olu bence;)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*