Lades Nedir Kazanma Yolları

Lades Nedir, Lades Nasıl Yapılır

Lades kişilerin birbirleri arasında girdikleri iddianın adı olur. Bir şey üzerine veya eğlencesine iddia girilir. Lades oyunun kuralı ise birisi birisine bir şey verdiği zaman alırken aklımda demesi olacaktır. Demediği takdirde kaybeder. Eğlenceli oyun olup günlerce haftalarca sürebilir. Kişiler ne kadar iyi profesyonel ise o kadar çekişmeli geçer. Yemekten kahvaltıya kadar her şeyde lades yapılabilir.

Lades Kazanma Taktikleri
Bayılmış numarası yapın su isteyin suyu masaya koymasını isteyip sonra boş bardağı uzatınız lades taktiklerinin en kralıdır.
Telefonla konuşma numarası yapıp sevdiği birisi seni istediğini söyleyin hemen atlayacaktır ve o an ladesi yapın.
Sınıf arkadaşınız ile birlikte lades yapıyorsanız ona sınav kağıdı gibi bilgiler olduğunu söyleyin kesinlikle yutacaklardır.
Onun gizlice telefonunu alın kurcalarken görüp geri isteyecektir verin ve ladesi yapın.
Konuşurken ona su verin o an dikkatini dağıtın önemli olan başka şeyle ilgilenip yoğunlaşmış olmasıdır. Ne yaptığını bilmeden alacaktır ve lades.
Terlikleri alın istediği zaman uzatın ona ters ters bakarak o an lades yapılabilir.

24 comments

 1. emircan bozkurt

  benden size lades taktiği arkadaşına kalemin yere düşmüş de ama sen bilerek kalemini yerden al ve ona ver işte lades

 2. onu olayın vede baska konuya gecerek ona bır esyayı verın be lades

 3. Derste sılgı ısterse sılgınızı verın kafası dagınık olacaktır

 4. Kazanırsanız Pro musunuz hayır hayır hayır

 5. arkadaşıınızın çantasını alın ve havaya atın oda tumak isteyecek mecburen bende hep işe yarıyor

 6. Selingül aslan

  bi arkadaşınızla Aranızda anlaşmalı mesaj yazın kağıtla tabiki ama bunu karşındaki bilmesin ve derste kağıdı arkadaşınız size versin ve desinki ohaaa neler neler yazıyor desin hemen okul yanındakine ver falan desin sizde onu okuyup yanınizdakine vermek istemiyorum deyin yanınızdaki kişi ototmatik olarak kağıdı almak ister ve sende biraz olmaz falan de sonra ısrar edecektir kağıdı ver ve LADESSSS BEYBİİİİİ

 7. Ben arkadaşımla lades e girdim ne ben unutuyorum ne o unutuyor 10.günümüz

 8. yanlız hiç unutmuyor ladese girdiğimizi

 9. Hiç unutmuyor ladese girdiğinizi kafası dalgınken veriyorum aklımda diyo verdiğim şeyi geri bana veriyor sonra ladessss diyor nasıl kazanıcam

 10. Bnden tawsiye voleybol oynayın topu ona sert atın o topu tutmak zorunda kalsın ve ladessss

 11. Çok güzel bir taktik var silgini bilerek yere düşür o sana verirken lades de ladesssss

 12. 😋👏👏👏👏👏

 13. ben arkadaşımla ladese girdim ve 1 buçuk ay oldu daha lades yapamadık

 14. Arkadaşınızın tlini alıp sahte arama programı inı indorin 1 dkaya ayarlayin ve sonra di yu inki tlfon i n çaldı verin iste LADESSSSSS!!

 15. muhammed baran

  parmaklarınızın arasına görünmeyecek bir kağıt yaparak koyun ladese girdiğiniz arkadaşınızla el sıkışın el sıkıştığınız da parmaklarınızı ayırın ve parmaklarınızın arasına görünmeyecek olan şey arkadaşınızın eline düştüğünde lades diyin ve lades olsun

 16. Okuldayken sıniflara giremeyeceğiniz için veya yanina giderek arkadaşınızın ismini söyleyerek ….bunu hoca verdi diyin yada bunu hoca verdi çantana koycakmışın deyin o da hocanın verdiği şeye odaklanıp alacaktır ama bunu söylerken ciddi olun ki anlamasın. ÖR/ Esma bunu öğretmen verdi hocanın masasına koyar mısın?
  ALLAH yardımcınız olsun.

 17. Birine bir eşyayı atarsak oda tutarsa lades sayilirmi

 18. Arkadaşınıza küsmüs numarası yapın. Hiç konuşmayın. Sonra bir boş kağıdı katlayıp ona verin. ” içinde sana neden küstüğüm yazıyor” deyin. %97 alacaktır. Bana bir arkadaşım öyle yaptı. Şok oldum çok zekiceydi..

 19. Bir arkadaşınızı kovalayın ve elnizdeki şeyi ona tuturun ve ladesss

 20. Kırılacak bir şeyi arkadaşınıza atın o da kırılmasın diye tutacaktır sonra hemen lades diyin.bu kırılacak eşya arkadaşınızın eşyası olursa daha etkili olu bence;)

 21. benim arkadaşım ladesi kaybetti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir