Ağızdan Su Gelmesi Tedavisi

Ağızdan Neden Su Gelir, Ağızdan Su Gelmesinin Bitkisel Tedavisi

Ağzımızdan su gelmesi sonucunda hepimizi rahatsız olduğumuz ortak sorunlardandır. Genellikle uyku vakti zamanında oluyor. Kişiler tarafından doktorlara ve sağlık kuruluşlarına başvurulan durumlardandır. Çocuklarda dahi görülüp özellikle yaşı ilerlemiş kişilerde daha çok görülmektedir. Uyurken rahat nefes alamadığınızdan dolayı ağzınız açılır nefes alırsınız. Tükürükler akacağından dolayı ağzımızdan su gelir.

Ağızdan Su Gelmesinin Bitkisel Tedavisi
4 bardak su
1 kahve fincan mercimek
1 çorba kaşığı sumak

4 bardak suyu, 1 kahve fincanı mercimek ve sumağı hepsini bir arada kaynatınız. Süzdükten sonra soğumasını bekleyin uyumadan önce gargara yapınız. Her gün bu şekilde devam etmelisiniz burnunuz nefes almak için açılacak ağızdan nefes almanıza gerek kalmayacaktır. Kulak burun boğaz bölümüne giderek doktora başvurabilirsiniz. Ağzınızın temizliğine dikkat edin genelde burunda et olacaktır.

Tıp sorunları ile doktorunuza başvurmanız ve gelişen ilaçlar sayesinde nefes almanızı kolaylaştıracak yöntemler vardır. Kullanacağınız burun açıcı sayesinde nefes almanız sağlıklı ve hızlı şekilde olacaktır.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*