Facebook İsmin Önüne TC Nasıl Yazılır

Facebook Tc Nasıl Eklenir, Facebook İsmin Önüne Tc Ekleme

Gündeme bomba gibi düşen durumlardan birisi T.C. ibaresinin kaldırılacağı haberi olmuştur. Herkesi şoke eden duruma karşılık çeşitli yollardan bu duruma tepki vermek için Türk insanı bir araya gelerek çeşitli ifadelerde bulundu. Televizyon, medya ve en çok etkisini gösteren sosyal medya üzerinden büyük bir akım gerçekleştirildi. Kullanıcılar isimlerinin Başına T.C. ibaresini koyarak milyonlarca kişi aynı anda bu durumu herkese duyurdu. Kısa zamanda akım halini alması durumunda ismin önüne T.C. ibaresini eklemek isteyip ekleyemeyenler için özellikle rehberlik yapılabilir.

Facebook isminizin önüne T.C. ibaresi koymak için Ayarlar kısmına girerek Adın yazan yeri düzenlemeyi başlatıp başına T.C. Erhan olarak ekleyerek kullanmanız mümkündür. Herhangi farklı bir şekilde yapamazsınız.

Kısa yoldan giriş yaparak değiştirmek isteyenler için http://www.facebook.com/settings tarayıcınıza kopyalayarak girerek burada isminizin başına T.C. eklemeniz yeterli.

Facebook üzerinden sesinizi duyurmak istiyorsanız eğer T.C. ibaresinin kaldırılmasın diyenlerden misiniz o zaman adınızı değiştirin tüm dünya tarafından ne kadar önemli olduğu hissedilsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir