Twitter Türkçe Giriş

Twitter Giriş, Twitter Türkçe Hesaba Giriş

Twitter, internet dünyasında fenomen halini alan internet paylaşım ağı olarak kabul ediliyor. Sizlere sunulan 140 karakter ile birlikte duygu ve düşüncelerinizi başkaları ile paylaşmanıza izin verir. Günümüzde aktif olarak yüz milyonlarca kullanıcısı olup anlık olarak düşüncelerini paylaşabiliyor. Özellikle kullanıcılar için oldukça hızlı olup takipçilerinde yayınladığınız mesajları görmenize imkan sağlar. Günün en çok paylaşılanları ise top listelerinde paylaşılıp bütün kullanıcıların hesaplarından görülür. Kişiler etiketleme yaparak bu sırayı yükseltebilir bunun için yazdığınız kelimenin başına #Acı derseniz bunun herkes paylaşması durumunda yukarıya çıkar herkes bu başlığın altındaki yazıları görebilir.

Twitter giriş yapmak için ilk önce hesabınız olması gereklidir. Kayıt olup hesabınızı aldıktan sonra twitter.com adresine giriniz devamında mail adresi ve şifrenizi yazmanız itibari ile aktif olarak kullanırsınız.

Türkçe giriş denen bir şey olmadığından dolayı aynı adresten bağlanmalısınız. Bağlanılan adresin devamında sistem sizi otomatik olarak bağlandığınız ülkeye göre dilinizi çevirir. Türkiye’den bağlantı yapanlar Türkiye dilinde giriş yapmış sayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir