Facebook Nasıl Kapatılır

Facebook Hesap Silme, Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur

Facebook sosyal paylaşım ağlarının en büyüğü olup internet dünyasına Harvard üniversitesinde okuyan öğrenci tarafından kurulup günümüzün en değerli markaları arasında yer almıştır. Kuruluşundan itibaren oldukça zorlu dönemlerden geçti kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşırken günümüzde bu rakam milyarlara yükseldi.

Facebook kayıt oldunuz herhangi bir sebepten dolayı hesabınızı kapatmak istiyorsunuz o zaman adımları sırası ile takip ederek kapatma işlemini yapabilirsiniz. Hesap dondurma ve hesabı tamamen silme işlemleri vardır birisi girişi kapatırken diğeri ise tamamen silinmesine neden olur.

Facebook Silme Linki: https://www.facebook.com/help/delete_account

Facebook Dondurma Linki: https://www.facebook.com/deactivate.php

Facebook hesabını dondurduğunuz zaman tekrardan açıp kullanmanız mümkün olur, hesap silinmesi durumunda bilgilerinze tekrar erişemeyeceksiniz. Yapmanız gereken ise hesabınız silinme işlemini başlattığınız süre içersinde 14 gün boyunca hesabınıza herhangi bir şekilde girmemeniz gerekir. Hesaba tekrar girilmesi durumunda aktifleşerek hesabınız için tekrar silme işlemini başlatmanız gerekir. Açılan ekranlarda hesabımı sil ve hesabımı dondur butonlarına bastığınız zaman size uyarı ardından silinme işlemini başlatacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir