Klavyede Et Ed İşareti Nasıl Yapılır

Klavyede Et İşareti Yapma, Klavyede Mail İşareti Nasıl Yapılır

Yeni bilgisayar kullanıcıları için özellikle klavye üzerinden okunuşu ile ev veya ed işaretinin nasıl yapılacağı merak ediliyor. Klavye üzerinden yapacağınız işaretleri için tuş kombinasyonları kullanılır. Birlikte aynı tuşlara basmak olarak kabul edilir öylede ortaya çıkartılır. Klavye üzerinden istediğiniz işareti yapmanız için @ işaretinin oluşumunu göstereceğiz.

Alt Gr + Q işaretine basmanız durumunda @ işaretini çıkartabilirsiniz.

@ işaretinin internet anlamına gelip mail kullanımında yapılır. Mail adresi bitiminde domain kısmına kaynak siteye geçmeden önce @ işareti yapılarak yazılır. Genellikle mail servislerinde kullanılır ülkemizde kullanılan başlıca mail adresleri Hotmail ve Gmail olmasıdır. İkisi de oldukça kaliteli olduğu gibi hızlı işlem yapabilir hesabınız daima güvende olup aynı zamanda telefon üzerinden bu sitelere giriş yapmanız mümkündür.

İnternet tarayıcınıza yazdığınız zaman mail sayfasına ulaşmış olur kayıt işlemini yapmanız gerekir. Kayıt işlemlerini yaptıktan sonra e-mail hesabına sahip olmuş olacaksınız. E-mail aynı zamanda elektronik posta olarak TDK tarafından çevrilir. Postalarınız mail ile iletilir bugün hayatımızın bir çok alanında mail adreslerine ihtiyaç duyulur herhangi bir yere kayıt olmak isteseniz dahi istenecek olan mail adresinizdir.
hotmail.com
gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir